Blog

Anasayfa / Blog
Halı Yıkama Hizmeti Antalya

Halı Temizleme
Halılar, kullanıldıkları mekanların zeminlerini tamamen kaplarlar. Bundan dolayı halısı temiz olmayan bir evin, işyerinin veya farklı bir alanın temiz olması düşünülemez. Halıların temizlenmesi ise klasik ev temizleme yöntemleri ile değil, daha profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Halı temizleme noktasında hizmet veren firmamız, daha temiz halılara sahip olmanız ve yaşam alanlarınızın hijyenik bir yapıya bürünmesi için gerekli hizmetleri vermektedir.

Firma olarak teknolojinin sunduğu imkanları sonuna kadar kullanıyor ve halılarınızın son derece temiz olmasını sağlıyoruz. El değmeden halıları yıkayan otomatik sistemlerimiz, hijyenik bir halıya sahip olmanızı sağlıyor. Ayrıca bütün bu hizmetleri uygun fiyat avantajları ile vermekteyiz.

Halılar Nasıl Yıkanır?
Firmamızdan hizmet aldığınızda, profesyonelliği ilk andan, son ana kadar hissedeceksiniz. Halı temizleme fabrikası içerisine halılarınız ücretsiz servis ile getirilir. Firma olarak adresinize kadar geliyor ve halılarınızı alıyoruz. Daha sonra ise halılarınızı türüne göre sınıflara ayırıyoruz. El dokuması ve makine halısı şeklinde kategorilere ayrılan halıların ayrıca üretildikleri malzemeler de dikkate alınmaktadır. Polyester, yün, akrilik ve benzer ipliklerden üretilen halılar bu şekilde de ayrılır ve daha sonra yıkama işlemine geçilir.

Özel olarak geliştirilen şampuanları kullanıyor ve sizlerin çıkmaz diye umudunuzu kestiğiniz lekeleri dahi çıkarıyoruz. Genel görünüme dair tam bir temizlik sağlayan makinelerimiz, derinlemesine de temizlik yapmaktadır. Bu işlem ise halı içinde yuvalanan bakterilerin temizlenmesi anlamına gelir. Bu aşamadan sonra ise halılarınız durulama bölümüne geliyor ve burada bol su ile durulanıyor. Bu işlem sayesinde herhangi bir şampuan ya da deterjan kalıntısı kalmıyor. Son aşamada ise kurulama işlemi, benzer şekilde el değmeden yapılıyor. Bütün bu işlemlerin sonunda halılarınız otomatik olarak paketleniyor ve yine ücretsiz servis ile size teslim ediliyor.

Antalya Lara Koltuk Yıkama
Firmamız tarafından verilen bir diğer hizmet ise Antalya Lara koltuk yıkama olup, evlerinizin daha temiz bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Bu hizmetimiz yerinde verilmekte olup, yine özel makineler kullanılmaktadır. Özel makineler ile yıkanan koltuklarınızdan çıkan toz ve kiri görünce inanamayacaksınız. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.